Nasze domki

Domki 4-osobowe o podwyższonym standardzie

Wykonane przez prawdziwych górali domki z drewna świerkowego zapewniają wysokiej klasy odpoczynek. W każdym domku znajduje się łazienka, w pełni wyposażony aneks kuchenny*, przestronny pokój dzienny z wygodną, rozkładaną sofą. Na piętrze znajduje się sypialnia z łożem małżeńskim oraz półotwarty pokój z dwoma jednoosobowymi łóżkami. Domki są idealne dla rodziny z dwójką dzieci, pomieszczą do 6 osób (dopłata zgodnie z cennikiem). Każdy domek posiada własny taras – idealny na poranną kawę lub wieczornego grilla.

W KAŻDYM DOMKU ZNAJDUJE SIĘ TELEWIZOR 

*Wyposażenie aneksu kuchennego: zlewozmywak, kuchenka indukcyjna jednopalnikowa, duża lodówka z zamrażalnikiem, czajnik, zastawa kuchenna przeznaczona dla 6 osób.

Zarezerwuj już dziś – tel. 519 176 087
cennik znajdziesz tutaj

Domki 9-osobowe typu „Pilawa”

W każdym domku znajduje się łazienka, w pełni wyposażona, oddzielna kuchnia*, przestronny pokój dzienny z wygodną, rozkładaną kanapą oraz dwie sypialnie małżeńskie. Na poddaszu znajduje się jeden duży pokój z pięcioma jednoosobowymi lóżkami. Każda Pilawa posiada także taras. Domki są idealne dla dwóch rodzin z dziećmi – 9 osób. Maksymalnie domek moze jednak pomieścić nawet 11 osób (dopłata zgodna z cenikiem).

W KAŻDYM DOMKU ZNAJDUJE SIĘ TELEWIZOR 

*Wyposażenie kuchni: zlewozmywak,kuchenka indukcyjna jednopalnikowa, duża lodówka z zamrażalnikiem, czajnik, zastawa kuchenna przeznaczona dla 12 osób.